İş Miras Tazminat Boşanma İcra Davalarına Bakan Avukatlar Ankara

İş Miras Tazminat Boşanma İcra Davalarına Bakan Avukatlar Ankara

AİLE HUKUKU

Anlaşmalı – Çekişmeli Boşanma Davaları, Nafaka – Velayet Davaları, Boşanmadan sonra açılan Maddi – Manevi Tazminat Davaları

MİLLETLER ARASI ÖZEL HUKUK

Yabancı Mahkeme Tarafından Verilen Boşanma Kararının Türkiye’de Tanına ve Tenfizi, Uluslararası Velayet Davaları, tanıma davası, tenfiz davası, yurtdışında boşanma işlemler.

MİRAS HUKUKU

Miras Kalan Malların Paylaşımına İlişkin Davalar, Vasiyetname Hazırlama, miras iptal davaları

İCRA, İFLAS, BORÇLAR HUKUKU

İlamlı İcra Takipleri, İlamsız İcra Takipleri, Kambiyo Senetlerine İlişkin İcra Takipleri, Kira Alacakları İlişkin İcra Takibi, Rehnin Paraya Çevrimesi İcra Takipleri, icra takibine itiraz davaları.

İŞ HUKUKU

İşveren Şirket Danışmanlığı, İşçi Maaş, Kıdem ve İhbar Tazminatı Davaları, İşe İade Davası, fazla mesai ve yıllık izin ücret alacağı davaları.

TİCARET HUKUKU

Ticari Alacakları Tahsili, Ticari İşlerden Kaynaklı Tazminat Davaları, İflas ve İflasın Ertelenmesi Davaları

GAYRİMENKUL HUKUKU

İzale-i Şuyu – Ortaklığın Giderilmesi Davaları, Tapu İptali Davaları, Kat Karşılığı İnşaat Sözleşelerinden Kaynaklanan Davalar

TÜKETİCİ HUKUKU

Banka Kredisi Dosya Masrafları Davaları, Ayıplı Araç – Otomobillere İlişkin Davalar, Tüketici Sorunları Hakem Heyetine Başvuru nasıl yapılır.

 

7 SORULAR

 1. İLKİM ÖNCEL dedi ki:

  İş Miras Tazminat Boşanma İcra Davalarına Bakan Avukatlar Ankara Merhabalar. Garip bir durumumuz var size danışmak istiyorum.

 2. YEŞİM KARACAN dedi ki:

  İş Miras Tazminat Boşanma İcra Davalarına Bakan Avukatlar Ankara Aydınlatıcı bilgiler için teşekkür ederim.. Başarılar dilerim..

 3. OKAY ÜSTÜN dedi ki:

  Öncelik le kolay gelsin ben bankalar la icralik olmadan önce evi mi ve arabami eşimin kardeşine borcum var di 1 1.5sene önce sattim oda 1 yidan az sonra oda başkasına sattı şimdi mal kaçırmadan dolayı mahkeme kararı ne olur nasıl yol izlemeliyim allah rızası için yardim edin bilgilendirin ödeme durumunda yok lütfen bilgilendirin

 4. EMİRCAN SEVİMKAN dedi ki:

  İş Miras Tazminat Boşanma İcra Davalarına Bakan Avukatlar Ankara Bu davanın Masrafı ne kadar? Bu dava maliyetli mi bilgi verirseniz sevinirim.

 5. UMUTCAN HAKYEMEZ dedi ki:

  İş Miras Tazminat Boşanma İcra Davalarına Bakan Avukatlar Ankara hukuk mahkemesine temyiz dilekçesi örneği varmıdır. Bana yardımcı olurmusunuz..

 6. TAHİR ÇAKMAK dedi ki:

  İş Miras Tazminat Boşanma İcra Davalarına Bakan Avukatlar Ankara Davayı açma şartları nelerdir..

 7. ALTAN ELBAŞ dedi ki:

  İş Miras Tazminat Boşanma İcra Davalarına Bakan Avukatlar Ankara Bu davanın sonuçlanması ve süresini merak ediyorum..

AVUKATA SORU SORUN

Bize Ulaşın
[recaptcha]

BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgileri