İlkay Hukuk Bürosu Ankara Avukatı

HAKKIMIZDA

Avukat İLKAY UYAR KABA tarafından Ankara’da kurulmuştur. 2006 yılından bu yana pek çok müvekkile hizmet sunmaktadır. Hukuk büromuz finans, üretim, satış, güvenlik, bilişim başta olmak üzere pek çok ticari işletmenin hukuksal danışmanlık ve temsil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Hukuk Büromuz, Hukuksal Danışmanlık hizmetlerinin dışında, ağırlıklı olarak iş hukuku, aile hukuku, medeni hukuk, borçlar hukuku, miras hukuku, ticaret hukuku, ceza hukuku ve icra iflas hukuku alanlarında avukatlık hizmeti vermektedir.

Hukuk Büromuz Ankara Adliyesi yakınında Strazburg caddesinde bulunan yeni yapılmış Prestijli bina olarak bilinen Birlik İş Merkezinin 3. katın tamamında yaklaşık 400 m² ofis katından oluşmaktadır.

ANKARA ‘da faaliyet göstermekte olan büromuz, kuruluşundan itibaren BİREYSEL ve KURUMSAL nitelikteki müvekkillerinin her türlü hukuksal sorunlarına karşı HIZLI VE ETKİLİ çözüm yolları bulmaktadır.

Adaletin Ve Hukukun üstünlüğüne İnanmış ve bu yolda ilkeli duruşumuzla hedeflerimize hızla yürüyen genç, dinamik bir ekibiz.

2006 –2014 yılları arasında faaliyette olan hukuk büromuz, 7 avukat 7 yardımcı personeli her geçen gün büyüyen ve gelişen İLK-AY Hukuk Bürosu bugün, ANKARA ’nın ve ülkemizin önde gelen pek çok Kurumsal şirket ile Bireysel Müvekkillerine hukuksal danışmanlık ve temsil işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İlkay Hukuk Bürosu Ankara Avukatı

ilkay hukuk bürosu avukat ilkay uyar kaba

ilkay hukuk bürosu avukat ilkay uyar kaba

İLKELERİMİZ

Dürüstlüğe ve hakka olan inancımızla ilkelerimize ödün vermeden Hukuk alanında hep ileriye yürümektir.

İLK-AY Hukuk Bürosu olarak kurumsal Şirketlerle çalışmaktayız. Adımızın kurumsal şirketlerle yan yana anılması bizleri daha güvenle hep başarıya götürmektedir

ROTAMIZ VE AMAÇLARIMIZ

İLK-AY HUKUK BÜROSU olarak temel hedefimiz; güvenilir, etkili ve nitelikli bir hizmet çerçevesinde hukuki uzmanlığımızı müvekkillerimizin ihtiyaçlarıyla birleştirerek eksiksiz bir müvekkil memnuniyeti sağlamaktır.

İlk-Ay Hukuk Bürosu olarak 100 bin dosya takibi edecek teknolojik alt yapıya sahibiz.

Büromuz Dosya Takibinde teknolojinin son sistemleri ile donatılmıştır.

İcra Takibinde Başarı oranımızı en yükseğe çıkarmak.

AVUKATA İLK SORUYU SİZ SORMAK İSTER MİSİNİZ?

AVUKATA SORU SOR

 

AVUKATA SORU SORUN

Bize Ulaşın
[recaptcha]

BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgileri