Faaliyet Alanları

İlkay Hukuk Bürosu Faaliyet Alanlarımız

İlkay Hukuk Bürosu olarak 2006 yılında beri Hukuk Alanında faaliyet alanlarımızı departmanlara ayrılarak branşlaşmış hukuk birimleri ile hizmet sunmaktadır. Başarıya giden yolun tecrübe edinmiş, uyumlu ekip ile çalışmak, araştırmak ve kurumsal hizmet sunma ile başaracağımızı planlayarak emin adımlarla bu yolda ilerledik.

İlkay Hukuk Bürosu olarak kurumsal ve bireysel çaplı tüm müvekkillerimiz için memnuniyet noktasında tüm beklentileri karşılamak adına branşımız olan konularda kendimizi geliştirerek hizmet sunmayı amaç edindik.

Hukuk alanında Avukatlık ve Danışmanlık hizmeti vermekte olduğumuz faaliyet alanlarımızın detayları her konunun içinde yer vermeye çalıştık. Özellikle bize başvurmuş, herhangi bir hukuki sorun ve uyuşmazlık nedeniyle avukatlık ve danışmanlık konularında başvuru yapılması halinde, benimsediğimiz prensip ve misyonumuz gereği alanımız olan hukuki konular da destek sunmaktayız. Sahip olduğumuz bu misyon ile sunduğumuz hizmet çizgisini 13 yıldan bu yana devam ettirerek her geçen gün büyüyen ve gelişen kurumsal hukuk bürosu olma yolunda yürüyoruz.

Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetlerimizi sunarken, ihmal ve zararlara karşılık Avukat Mesleki Sigorta ile zararlar karşılanmaktadır.

Avukatlık ve Danışmanlık konularında hizmet sunarken 2013 yılından beri geliştirdiğimiz Hukuk Bürosu Yönetim Programı ile dava süreçleri ile hedef süreleri dikkate alınarak hatırlatma ve görev atayan yardımcı program ile takip gücümüzü kuvvetlendirdik.

SÖZLERİN EN FAYDALISI, SÖYLEYENİN DOĞRU SÖYLEMESİ, DİNLEYENİN İSE SÖZDEN FAYDALANMASI İLE KIYMETE BİNER.

AİLE HUKUKU

Boşanma Avukatı

Aile Hukuku, Boşanma Avukatı ve danışmanlık konuları olan, anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, velayet, nafaka ve tazminat konularında genel bilgiler yer almaktadır.

İŞ HUKUKU

İş Hukuku Avukatı

İş Davaları Avukatı ve Danışmanlık Konuları olan, arabuluculuk, kıdem, ihbar tazminatı, iş kazası tazminatı, işe iade hakkında danışmanlık avukatlık ve genel bilgiler yer almaktadır.

MİRAS HUKUKU

Miras Hukuku Avukatı

Miras hukuku Avukat ve Danışma içinde yer alan mirasın reddi, vasiyetin hazırlanması, saklı pay davaları, ortaklığın giderilmesi, muvazaa nedeniyle tapu iptal davaları hakkında genel bilgiler.

BORÇLAR HUKUKU

Borçlar Hukuku Avukatı

Tazminat davaları, kira hukuku tahliye ve alacak davaları, Alacak davaları, Haksız fiilden kaynaklı tazminat davaları hakkında danışmanlık avukatlık ve genel bilgiler yer almaktadır.

CEZA HUKUKU

Ceza Hukuku Avukatı

Ceza Hukuku Savcılık soruşturması, Tutukluluk İtirazları, Ceza hukuku istinaf ve yargıtay Temyiz aşamaları hakkında danışmanlık avukatlık bilgiler yer almaktadır.

İCRA HUKUKU

İcra Hukuku Avukatı

İcra Davaları Avukatı ve Danışmanlık konuları olan, icra takibi, icra takibine itiraz, menfi tespit davası, kira icra takibi konularında genel bilgiler yer almaktadır.

İDARE HUKUKU

İdare Hukuku Avukatı

İdari davalar, Tam yargı davaları, İptal davaları, İdari tazminat davaları, Sağlık hukukundan kaynaklı davalar, vergi davaları danışmanlık avukatlık ve genel bilgiler yer almaktadır.

KİRA HUKUKU

Kira Hukuku Avukatı

Kira Davaları Avukatı ve Danışma Konuları olan, kira alacak davası, kiranın alacağı icra takibi, kiranın tespiti davası, kiranın mirasçılara ödenmesi, kira tahliye davaları ve kira tespit davaları hakkında genel bilgiler yer almaktadır.

SİGORTA HUKUKU

Sigorta Hukuku Avukatı

İçerik hazırlanıyor...

TİCARET HUKUKU

Ticaret Hukuku Avukatı

Ticaret hukuku sigortadan kaynaklı davalar, Ticari Arabuluculuk, Sözleşmeden kaynaklı Alacak Davaları hakkında danışmanlık avukatlık ve genel bilgiler yer almaktadır.